KURUCU HAKKINDA

1986 Kayseri doğumlu olan Ali Uğur 1990’dan beri Antalya’da yaşayan üç çocuklu bir ailenin en büyük çocuğudur. İlk ve Ortaöğretimini Antalya’da tamamlayan Ali Uğur Evli, bir kız çocuğu babasıdır. Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden 2009 yılında mezun olarak profesyonel iş hayatına Üniversiteden hemen sonra başlamıştır. 12 yıldır eğitim camiasının içerisinde bulunarak eğitimin bir çok alanında öğrenci yetiştiren kurumların kuruculuğunu yapmaktadır.

KURUCUNUN MESAJI

Birey Okulunda kişileştirilmiş eğitim modelleri, modern eğitim teknolojileri ilkokuldanliseye kadar her kademedeki bireye kaliteli eğitim veren, bu eğitim modelini olanak sağlamak için her türlü fiziksel alt yapıyı ve teknolojik olanakları sunan öğrencilerinin sosyal, sportif, kültürel ve psikolojik gelişimini izleyip seçenekler sunan yabancı dil eğitimine önem veren, güvenilir, yenilikçi bir eğitim öğretim hedeflemekteyiz.

Okulumuzun amacı bireyin kendisini tanımasını sağlamak hem kendisi için hem de içinde bulunduğu toplum için en yararlı olacak kararları alma yetisini kazandırmak, öğrencilerin sadece ileride kazanacakları mesleklerdeki başarıları ile değil davranışları ve sosyal yaşam becerileri ile de topluma ve kendilerine katkı yaratmasını sağlamak uluslararası alanda iletişim kurabilecek bireyler yetiştirmek amacındayız.

YUKARI

ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

GİRİŞ DETAYLARINI UNUTTUM