PEŞEYE DOĞRU YOL

Projemiz Azerbaycan ortaklı 13 okul, 13 öğretmen ve 61 öğrenci ile gerçekleştirildi. Öğrencilerimizin gelecek hayatlarını inşa etmek için doğru mesleği seçmelerine yardımcı olmak, mesleklerle ilgili fikirlerini oluşturmak, onları değişen dünyanın gerekliliklerine uygun mesleklere yönlendirmek, farklı ülkelerden öğretmen ve öğrencilerle çalışmak, fikir paylaşmak, yeni meslekler keşfetmek, web 2.0 araçları geliştirmek için çalışmalar yapıldı.


Proje hedeflerimiz; Öğrencilerimizin farklı ülkelerden ve okullardan öğrencilerle sosyalleşmelerine yardımcı olmak, öğrencilerin mesleklerle ilgili fikirlerini oluşturmak; öğrencilerimize beceri ve alışkanlıkları konusunda güven aşılamak; öğrencilerimizin teknolojik becerilerini artırmak, öğrencilerimizin birey olarak yetişmelerini desteklemek ve dünya görüşlerini arttırmak öğrencilerimizin bağımsız kararlar vermelerine yardımcı olmak, öğrencilerimizin web 2.0 araçlarını kullanma becerilerini geliştirmek, öğrencilerimizi sosyal ve sosyal hale getirmeye çalışmak, öğrencilerimizin yeni, daha modern meslekler hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak, araştırma yapmaktır.


Öğrencilerimiz işbirliği düzeyinde çalışacak, ICT bilgileri daha da gelişecek, yeni meslekler hakkında bilgi edineceklerdir. Twinspase üzerinden portalda paylaşım yapacaklar, ortak düşünce ve ürünler oluşarak, gelecekleri için meslek seçmede fikir vereceklerdir.


Proje Sosyal Medya Hesapları
Facebook
https://www.facebook.com/groups/355833639879654

YUKARI

ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

GİRİŞ DETAYLARINI UNUTTUM